AddEaton By Numalliance
AddisonMckee logo
Eaton Leonard Logo
Eagle Precision Technologies logo

Značky Eaton Leonard, AddisonMcKee a Eagle sa do skupiny Numalliance pripojili v roku 2020.
Tieto značky sú distribuované prostredníctvom našej novej spoločnosti „AddEaton by Numalliance“ so sídlom v Spojených štátoch (Libanon, Ohio) a Mexiku (Querétaro).

AddEaton od spoločnosti Numalliance dopĺňa rad rúrok Numalliance o vysoko výkonnú ponuku nástrojov, ohýbania a tvarovania v USA, Mexiku a vo zvyšku sveta.

Sortiment AddEaton by Numalliance :

Stroje na ohýbanie rúrok

Stroje na tvarovanie rúrok

Najpredávanejšie stroje na ohýbanie rúrok sú VB19, VB25, VB42, VB65, VB90.

Najpredávanejšie stroje na tvarovanie rúrok sú modely FM70, FM100 a FM150 – v modeloch „Tube Sizing Machine“, „Tube Expansion / Reducing Machine“ a „Ram Forming Machine“, ktoré obsahujú technológiu Hydra-Green.

Stroje a nástroje Eaton Leonard, AddisonMckee a Eagle sú vždy k dispozícii a vyrábajú sa v prevádzkach spoločnosti AddEaton v Libanone (Ohio, USA) a Querétaro (Mexiko).

Potrebuješ :

  • Informácie a cenová ponuka pre stroj a / alebo nástroje
  • Využite výhody zásahu (údržba, školenie atď.) Na jednom z vašich strojov Eaton Leonard, Addison McKee a Eagle.
  • Akékoľvek ďalšie informácie

Kontaktuj nás !

AddEaton by Numalliance
Lebanon (US)
AddEaton by Numalliance
Querétaro (Mexico)

Nástrojové, ohýbacie a tvarovacie stroje značiek

AddisonMckee logo

Spoločnosť Addison Machine Tools Ltd bola založená vo Veľkej Británii v roku 1956 Eddiem Addisonom. Spoločnosť začala vyrábať stroje na ohýbanie rúrok v roku 1958. Spoločnosť McKee Machine Tool Company, predtým SEMCO, bola založená v roku 1972 ako strojáreň Ralphom McKeeom vo Wilmingtone v štáte Ohio (USA). Pretože obe spoločnosti zdieľali spoločné zameranie na priemysel manipulácie s elektrónkami a na bezplatné produkty. Obaja sa spojili ako obchodní zástupcovia. Obaja sa predtým združili pod rovnakým vlastníctvom a rovnakým menom AddisonMckee v roku 1998. Značka AddisonMckee dnes aj naďalej poskytuje inovatívne riešenia v oblasti vybavenia a nástrojov pre ohýbanie a tvarovanie CNC rúr.

Eaton Leonard Logo

Spoločnosť Eaton Leonard založili v roku 1973 v Santa Ana v Kalifornii Homer Eaton a Leonard Zerlaut. V tejto dobe spoločnosť predstavila prvý systém na meranie rúr v priemysle manipulácie s rúrkami. V priebehu rokov sa Eaton Leonard stal lídrom v oblasti ohýbania a merania rúrok. V septembri 2013 sa spoločnosť Eaton Leonard spojila s firmou AddisonMckee, ktorá spojila vynaliezavosť, kreativitu a globálny rozsah spoločností i jej zamestnancov, aby lepšie slúžili kombinovanej zákazníckej základni.

Ohýbačky VB19, VB25, VB42, VB65, VB90 sú najpredávanejšími značkami. Používajú sa na celom svete, najmä v automobilovom a leteckom priemysle.

 

Eagle Precision Technologies logo

Spoločnosť Eagle Precision Technologies založili George Usher a Don Wilkins v roku 1958. Spoločnosť sa rozrástla na lídra na globálnom trhu v priemysle manipulácie s tubami. V 70. rokoch spoločnosť Eagle rozšírila svoj obchodný model a začala vyrábať tlmiče. V roku 1982 spoločnosť Eagle kúpila jedného z globálnych lídrov v oblasti výroby tlmičov hluku, spoločnosť British Brothers so sídlom v Spojenom kráľovstve, ktorá nakoniec zmenila názov na Eagle Precision UK. Spoločnosť Eagle sa v roku 2009 spojila so spoločnosťou AddisonMckee, čím upevnila svoje technológie ohýbania a vyvinutie. V súčasnosti je značka Eagle synonymom pre dizajn a výrobu najkvalitnejších výrobkov súvisiacich s tlmičom výfuku.

For more information :

Press Release, January 17th, 2020 :

Skupina Numalliance Group, ktorá sa špecializuje na riešenia produktivity pri formovaní drôtov, rúr a plochých foriem, oznamuje akvizíciu aktív spoločnosti Add Manufacturing Technologies v USA a Mexiku vytvorením novej spoločnosti „AddEaton by Numalliance, Inc.“ . Touto akvizíciou budú zamestnanci spoločnosti Addition a historické know-how vyvíjané spoločne s pracovníkmi spoločnosti Numalliance s cieľom ponúknuť našim zákazníkom špičkové riešenia. Súčasťou transakcie sú dodatočné patenty, duševné vlastníctvo a historické ochranné známky (Addison McKee, Eaton Leonard, Eagle).

AddEaton od spoločnosti Numalliance zaokrúhľuje produktovú škálu navrhnutú spoločnosťou Numalliance, čo vedie k úplnejšej ponuke produktov v prospech našich zákazníkov, pokiaľ ide o obrábanie, ohýbanie, tvarovanie, v USA, Mexiku a na celom svete.

Skupina Numalliance sleduje svoju rastovú stratégiu pomocou svojich 4 strategických cieľov :

  • Spokojnosť zákazníkov prostredníctvom rozvoja a poskytovania silnej globálnej siete slúžiacej našim zákazníkom;
  • Inovácie s cieľom poskytnúť našim zákazníkom konkurenčnú výhodu prostredníctvom výskumu a vývoja a inovatívnych výrobkov;
  • Komplementárnosť, ako to dokazuje toto nadobudnutie;
  • A ziskovosť s cieľom zabezpečiť udržateľnosť spoločnosti a zabezpečiť zamestnanosť pre budúcu generáciu.

„Touto akvizíciou skupina Numalliance pokračuje vo vývoji riešení výhod svojich zákazníkov zvyšovaním svojej globálnej stopy, aby bola bližšie k svojej zákazníckej základni pre nástroje, služby a stroje,“ uviedol Joël Etienne, prezident a zakladateľ spoločnosti Numalliance Skupina.