Mnoho ďalších priemyselných odvetví sa spolieha na Numalliance

„CNC stroje pre vaše potreby“

Navrhovanie a realizácia aj tých najkomplikovanejších častí pomocou oceľového drôtu nebolo nikdy také ľahké vďaka strojom NUMALLIANCE. Či už je to jednoduchosť programovania alebo použitie funkcie „importovať 3D súbor“ do nášho softvéru, dizajnéri sú schopní realizovať svoje prototypy prakticky za okamih.

Numalliance zodpovedá výrobným potrebám v rôznych priemyselných odvetviach. Ďalej uvádzame stručný zoznam komponentov vyrábaných našimi zákazníkmi na našich strojoch.

Interiérový dizajn

Realizácia súčiastok vyrobených z kovového drôtu na našich strojoch umožňuje dizajnérom ako ich majstrovským ťahom ich majstrovské ťahy.

Metal wire component for interior design
Miscellaneous
Decorative element for interior design
Component for Home Appliance
Part for Interior design
Component for Home Appliance

Domáce spotrebiče

Koše na umývačky riadu, police, grily na rúry na pečenie alebo dokonca aj časti chladničky: Spoločnosť NUMALLIANCE môže navrhnúť výrobné riešenia prispôsobené pre komponenty určené na použitie v domácich spotrebičoch.

Lekárske

Väčšinou z nehrdzavejúcej ocele musia komponenty určené na použitie v lekárstve zodpovedať prísnym požiadavkám na stredné použitie: presnosť, trvanlivosť a ľahká údržba.

Et bien d'autres - Support perfusion

Hľadáte spoľahlivé riešenie?

Aby sme lepšie vyhoveli vašim potrebám, uveďte sektor činnosti, druh suroviny (drôt, rúrky, ploché materiály) a ďalšie informácie, ktoré nám môžu pomôcť pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia.

Chcete sa k nám pridať? Ak sa chcete uchádzať o aktuálne ponuky alebo zasielať spontánne prihlášky, navštívte našu webovú stránku: https://jobs.numalliance.com

Kontaktný formulár