NAŠE INOVACE,

VAŠE VÝKONY

Popredný výrobca v oblasti produktivity riešení pre tvarovanie drôtov, rúrok a plochých materiálov

S odbornosťou, históriou a skúsenosťami 9 značek zhromaždených pod jednou bankou sa Numalliance venuje uspokojeniu vašich potrieb. Od štandardných alebo na zákazku vyrobených strojov a pracovných buniek pre ohýbanie rúrok, drôtov a plochých materiálov, až po špeciálne hydraulické lisy a všetky ďalšie sekundárne operácie, ktoré váš konečný produkt môže vyžadovať.

Numalliance, popredný výrobca riešení v oblasti produktivity pri ohýbaní drôtov, rúrok a platní, navrhuje a realizuje štandardné alebo na mieru šité inštalácie, ktoré integrujú pomocné operácie, ako sú tvarovanie, sploštenie, dierovanie, montáž, zváranie, narážanie, zrážanie hrán, obrábanie, rezanie závitov … a tiež inline dimenzionálna kontrola a autokorekcia.

Ste výrobcom kovových častí z drôtov, rúrok alebo plochých častí a hľadáte nákladovo efektívny spôsob, ako to dosiahnuť. Spoločnosť Numalliance s vami inovuje a navrhne optimalizované a vysoko výkonné riešenia šité na mieru vášmu konkrétnemu cieľu

Ohýbačky rúrok
Riešenia, ktoré splnia všetky vaše očakávania, v oblasti ohýbania rúrok, tvarovania a rezania
Zistiť viac
Ohýbačky drôtov a plochých materiálov
Najväčší sortiment ohýbačiek, ktoré vyhovujú vašim potrebám
Zistiť viac
Pracovné bunky
Potrebujete kompletné riešenie? Navrhujeme a vyrábame vaše pracovné bunky na kľúč
Zistiť viac
Náš tím
Muži a ženy majú nadšenie pre svoju prácu vo vašich službách
Zistiť viac
Previous slide
Next slide

Naše riešenie

Spoločnosť NUMALLIANCE nikdy nemá nedostatok inovácií, aby mohla nájsť riešenia prispôsobené vyvíjajúcim sa potrebám svojich zákazníkov a čeliť výzvam, ktoré si vyžadujú ich priemyselné špecifiká. Táto inovácia je založená na úzkej spolupráci so zákazníkmi a perspektívami.

Ohýbačky drôtu / plochého materiálu

Kompletná ponuka CNC ohýbacích strojov, ktoré reagujú na mnoho špecifík od priemeru 0,8 do 16 mm (0,032 až 0,625 ″) dimenzovaných na 600 N / mm² (87 Ksi) a zvládajú rôzne nuansy materiálov (mäkká oceľ, nehrdzavejúca oceľ, hliník, meď) …)

Ohýbačky rúrok

Naše plne elektrické CNC ohýbačky rúrok pokrývajú priemery rúrok od 4 do 152 mm (0,16 ″ až 6 ″). Vybavené viacvrstvovými a viacradovými polomermi sa môžu ohýbať s tŕňom alebo bez tŕňa alebo valcovaním a majú systém rýchlej výmeny nástrojov a zabudovanú frézu.

Koncové tvarovanie drôtu / rúrky

Objavte naše jednotlivé alebo viacnásobné zásahy do všetkých elektrických formovacích nástrojov vrátane nového elektrického modelu Numaform, ktorý je k dispozícii s výkonom piestu 5/8/12 a 30 T pre materiál od 3 mm do 250 mm (0,12 ″ až 10 ″). Niektoré modely sú stále k dispozícii v hydraulickom prevedení.

Rezací drôt / rúrka

Nový čisto elektrický CTR-e rozširuje našu ponuku rezacích strojov a ponúka schopnosť rezať rúry od priemeru 40 do 76×2 mm bez triesok.

プレス機の写真です メタル、樹脂複合材、熱硬化材のプレス機を取り揃えていてオーダーメイド特別機もご提案しています

Lisy

Naše lisy sú vhodné na transformáciu kovov, kompozitov a termosetov. Pokiaľ ide o všetky naše výrobky, môžeme vám ponúknuť riešenia na mieru i výrobné linky na kľúč.

パイプ曲げ加工・ワイヤー曲げ専門ベンディングマシンのパイプベンダー/ワイヤーベンダーヌームアリアンスの会社ロゴ

Sekundárna prevádzka a pomocné zariadenie

Akákoľvek vyrobená časť si zvyčajne vyžaduje nejaký druh inej operácie pred alebo po tvarovaní. V priebehu času vyvinula spoločnosť Numalliance svoju vlastnú sadu funkcií na polohovanie, prenos, skosenie, závitovanie, dierovanie, rezanie, označovanie vrubových

Lisy

Naše riešenie je na elektrickej alebo hydraulickej báze a môže sa použiť ako samostatné alebo integrované do pracovnej bunky.

Rozrušenie / studená hlavička

Naša línia formovačov s jedným úderom končí pomocou techník tvarovania za studena. Toto je obzvlášť vhodné pre vešiaky výfukov v záhlaví a objímkach drôtov a rúrok. Po operácii studenej hlavy je možné diel rozmerovo skontrolovať a je potrebné vykonať nápravné opatrenia. Z dôvodu kvality a energetickej účinnosti sú tieto jednotky teraz k dispozícii v „čisto elektrickej“ verzii.

Automatizácia

Prenosové zariadenia, ako sú roboty, je možné ľahko integrovať do všetkých strojov v rozsahu NUMALLIANCE ako súčasť pracovnej bunky. Numalliance NC „Touch & Form“ je teraz schopný riadiť robotické PLC, čo umožňuje priame programovanie z platformy Numalliance. Numalliance tomu hovorí Transparentná robotika

2D a 3D ovládanie

Zníženie šrotu, čas potrebný na prestavenie a prechod na novú verziu je kľúčom k ziskovej výrobnej linke. Ramená CMM, vizuálne meracie zariadenie a systémy domáceho / nechodného rozchodu spoločnosti Numalliance umožňujú automatickú korekciu na ohýbačkách.

Priemysel slúžil

Konštrukcia

Rukoväte maliarskeho valčeka, maliarske háčiky, maliarske háčiky

Vzduch a vesmír

Rúry motora, palivové potrubia, výfukové potrubie, HVAC, manipulácia s kvapalinami ..

Automobilový priemysel

Opierky hlavy, vešiaky výfuku, ramená plávajúcich tyčí, stabilizačné tyče, výfukové potrubie, držiaky stieračov čelného skla, brzdové vedenia, HVAC, airbagy ...

Poľnohospodárstvo

Háčiky na hrozno, pasce na potvorky, svorky, háky na paradajky, spojovacie tyče, rukoväte na kauciu, ...

Nábytok

Stohovateľné stoličky, rúčky a odvody, stojany na fľaše ...

Maloobchodné

Nákupné vozíky vystavujú stojany a háky ...

Ostatné odvetvia

Domáca dekorácia, domácnosť

NUMALLIANCE sa prispôsobuje požiadavkám a potrebám nových zákazníkov vo všetkých oblastiach. Veľká základňa podnikania našich zákazníkov v kombinácii s našou flexibilitou nám umožňujú používať techniky vzájomného hnojenia, aby sme sa udržali na čele inovácií, aby sme každý deň našli použiteľné riešenia.

Novinky a obchodné šou

Zoznámte sa s nami na nadchádzajúcich obchodných výstavách

Radi vás privítame na rôznych veľtrhoch a výstavách po celom svete.
Kompletný zoznam veľtrhov nájdete nižšie :

パイプ曲げ加工・ワイヤー曲げ専門ベンディングマシンのパイプベンダー/ワイヤーベンダーヌームアリアンスの採用情報

Nábor

Chcete si vybudovať svoju kariéru v medzinárodne uznávanej high-tech spoločnosti?
Objavte naše kariérne príležitosti a prihláste sa ešte dnes!

Hľadáte spoľahlivé riešenie?

Aby sme lepšie vyhoveli vašim potrebám, uveďte sektor činnosti, druh suroviny (drôt, rúrky, ploché materiály) a ďalšie informácie, ktoré nám môžu pomôcť pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia.

Chcete sa k nám pridať? Ak sa chcete uchádzať o aktuálne ponuky alebo zasielať spontánne prihlášky, navštívte našu webovú stránku: https://jobs.numalliance.com

Kontaktný formulár