Včasné dodanie, kontrola nákladov a kvalita nulovej chyby

„Q.C.D. od Numalliance“

So štandardnou radou vybavenia NUMALLIANCE našli dodávatelia automobilového priemyslu a dodávatelia v automobilovom priemysle ideálne riešenia, ktoré zodpovedajú ich požiadavkám z hľadiska presnosti, spoľahlivosti a doby cyklu. Je schopný ohýbať drôt do priemeru 16 mm (5/8 ″), rúrku do priemeru 228 mm (9 ”) alebo plochý materiál / pásy. Numalliance definovala kompletný rad zariadení pre výrobu E-Mobility pre Stator and Bus Bar Production. 

Numalliance zodpovedá výrobným potrebám v rôznych priemyselných odvetviach. Ďalej uvádzame stručný zoznam komponentov vyrábaných našimi zákazníkmi na našich strojoch.

E-mobilita

Spoločnosť Numalliance, vyvíjajúca sa v automobilovom priemysle, ponúka stroje a pracovné bunky na výrobu komponentov elektromotorov: statory a zbernice

Automotive
Automotive
Automobile - Rehausse de siège - Numalliance
Automobile - nappe de siege - Numalliance
Automotive
Automotive

Sedadlá

Autosedačky sú vynikajúcou ukážkou nášho know-how v oblasti tvarovania drôtov a pružín. Konštrukčné časti, ako sú rámy sedadiel a podstavce, sú vyrobené z trubice, pohodlné časti, ako je bedrová opierka alebo penová vložka, sú z pružinového drôtu, bezpečnostné predmety, ako je isofix a hlavová opierka, sú buď z drôtu alebo z trubice. Všetky majú rovnaké prísne tolerancie, vysoké objemy a neustále požiadavky na produktivitu.

Manipulácia s kvapalinami (HVAC, olej, palivo, výfukové potrubie)

Brzdové a hydraulické systémy, palivové potrubia, HVAC alebo AirBag: Spoločnosť Numalliance vyvinula riešenie vysokej produktivity prispôsobené týmto špecifickým častým aplikáciám, ktoré integruje tie v úplnom pracovnom závode na dokončenie kompletných dielov alebo pomocných komponentov.

Automotive
Automobile - Injection moteur - Numalliance
Automotive
Automobile - Crochet d echappement double - Numalliance
Automotive
Automotive
Automobile - tube d echappement - Numalliance
Automotive
Automotive

Výfukové systémy

Od hlavného potrubia po koncovú koncovku sa všetci hlavní dodávatelia OEM a dodávatelia vrstiev spoliehajú na riešenie spoločnosti NUMALLIANCE pri riešení hlavolamov komponentov, ktoré vyžaduje moderná linka na reguláciu emisií, s osobitnou konkurenčnou výhodou pri výrobe vešiakov na tlmiče výfuku.

A ešte oveľa viac

Možnosti sú nekonečné, od konštrukčných prvkov cez hadice a spojky z viacerých materiálov, alebo vnútorné obloženie a komponenty až po ramená stieračov. S čoraz zložitejšími dielmi sú stroje spoločnosti NUMALLIANCE navrhnuté tak, aby premýšľali o tom, aké môžu byť ďalšie výzvy pre udržanie ziskovej, flexibilnej a úspešnej výrobnej linky.

Automotive
Automotive
Automotive
Automobile - Bras de flotteur - Numalliance

Hľadáte spoľahlivé riešenie?

Aby sme lepšie vyhoveli vašim potrebám, uveďte sektor činnosti, druh suroviny (drôt, rúrky, ploché materiály) a ďalšie informácie, ktoré nám môžu pomôcť pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia.

Chcete sa k nám pridať? Ak sa chcete uchádzať o aktuálne ponuky alebo zasielať spontánne prihlášky, navštívte našu webovú stránku: https://jobs.numalliance.com

Kontaktný formulár