Včasné dodanie, kontrola nákladov a kvalita nulovej chyby

„Q.C.D. od Numalliance“

So štandardnou radou vybavenia NUMALLIANCE našli dodávatelia automobilového priemyslu a dodávatelia v automobilovom priemysle ideálne riešenia, ktoré zodpovedajú ich požiadavkám z hľadiska presnosti, spoľahlivosti a doby cyklu. Je schopný ohýbať drôt do priemeru 16 mm (5/8 ″), rúrku do priemeru 228 mm (9 ”) alebo plochý materiál / pásy. Numalliance definovala kompletný rad zariadení pre výrobu E-Mobility pre Stator and Bus Bar Production. 

Numalliance zodpovedá výrobným potrebám v rôznych priemyselných odvetviach. Ďalej uvádzame stručný zoznam komponentov vyrábaných našimi zákazníkmi na našich strojoch.

E-mobilita

Spoločnosť Numalliance, vyvíjajúca sa v automobilovom priemysle, ponúka stroje a pracovné bunky na výrobu komponentov elektromotorov: statory a zbernice

Component for E-mobility automotive
Busbar for e-mobility application
Automobile - Rehausse de siège - Numalliance
Automobile - nappe de siege - Numalliance
Part of automobile seat
Component for the Automotive industry
Wire component for car
Part of car seat
Seat component
Component for car seat

Sedadlá

Autosedačky sú vynikajúcou ukážkou nášho know-how v oblasti tvarovania drôtov a pružín. Konštrukčné časti, ako sú rámy sedadiel a podstavce, sú vyrobené z trubice, pohodlné časti, ako je bedrová opierka alebo penová vložka, sú z pružinového drôtu, bezpečnostné predmety, ako je isofix a hlavová opierka, sú buď z drôtu alebo z trubice. Všetky majú rovnaké prísne tolerancie, vysoké objemy a neustále požiadavky na produktivitu.

Manipulácia s kvapalinami (HVAC, olej, palivo, výfukové potrubie)

Brzdové a hydraulické systémy, palivové potrubia, HVAC alebo AirBag: Spoločnosť Numalliance vyvinula riešenie vysokej produktivity prispôsobené týmto špecifickým častým aplikáciám, ktoré integruje tie v úplnom pracovnom závode na dokončenie kompletných dielov alebo pomocných komponentov.

Oil tube for car engine
Component made by Numalliance for the automotive industry
FAB tube for automotive
Airbag tube for cars
Tube part
Automobile - Injection moteur - Numalliance
Air conditioning tube for cars
Automobile - Crochet d echappement double - Numalliance
Automotive
Exhaust system for automotive
Automobile - tube d echappement - Numalliance
Exhaust pipe for automative application
Exhaust tube for automotive application
Exhaust pipe car

Výfukové systémy

Od hlavného potrubia po koncovú koncovku sa všetci hlavní dodávatelia OEM a dodávatelia vrstiev spoliehajú na riešenie spoločnosti NUMALLIANCE pri riešení hlavolamov komponentov, ktoré vyžaduje moderná linka na reguláciu emisií, s osobitnou konkurenčnou výhodou pri výrobe vešiakov na tlmiče výfuku.

A ešte oveľa viac

Možnosti sú nekonečné, od konštrukčných prvkov cez hadice a spojky z viacerých materiálov, alebo vnútorné obloženie a komponenty až po ramená stieračov. S čoraz zložitejšími dielmi sú stroje spoločnosti NUMALLIANCE navrhnuté tak, aby premýšľali o tom, aké môžu byť ďalšie výzvy pre udržanie ziskovej, flexibilnej a úspešnej výrobnej linky.

Wire component for Automotive
Automotive component
Component for seats
Automobile - Bras de flotteur - Numalliance
Piece for automotive application

Hľadáte spoľahlivé riešenie?

Aby sme lepšie vyhoveli vašim potrebám, uveďte sektor činnosti, druh suroviny (drôt, rúrky, ploché materiály) a ďalšie informácie, ktoré nám môžu pomôcť pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia.

Chcete sa k nám pridať? Ak sa chcete uchádzať o aktuálne ponuky alebo zasielať spontánne prihlášky, navštívte našu webovú stránku: https://jobs.numalliance.com

Kontaktný formulár