Maloobchod sa spolieha na NUMALLIANCE

„Objem a rozmanitosť: Diabol je v maloobchode“

Maloobchod má svoje vlastné výzvy. Zvyčajne musí kombinovať vysoký objem s extrémnou všestrannosťou a zvyšovaním prísnejších tolerancií, aby umožnila ľahkú inštaláciu v mieste nákupu, lepšiu viditeľnosť pre nakupujúcich na displejoch alebo dokonalé vnorenie nákupného košíka.

Numalliance zodpovedá výrobným potrebám v rôznych priemyselných odvetviach. Ďalej uvádzame stručný zoznam komponentov vyrábaných našimi zákazníkmi na našich strojoch.

POP

Vysoká ľahkosť implementácie a zároveň rozmanitosť tvarov umožňuje použitie komponentov vyrobených z kovového drôtu alebo rúry na tvárnenie za studena medzi výrobcami zobrazovacích článkov typu Point Of Purchase (POP).

Component for store
Retail
Wire component for retail
POP display articles
Point Of Purchase article
Component for retail
Article made from metal wire

A ešte oveľa viac

In our daily lives, we come across numerous articles made from metal wire, tube or strip. Can you spot them?

Hľadáte spoľahlivé riešenie?

Aby sme lepšie vyhoveli vašim potrebám, uveďte sektor činnosti, druh suroviny (drôt, rúrky, ploché materiály) a ďalšie informácie, ktoré nám môžu pomôcť pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia.

Chcete sa k nám pridať? Ak sa chcete uchádzať o aktuálne ponuky alebo zasielať spontánne prihlášky, navštívte našu webovú stránku: https://jobs.numalliance.com

Kontaktný formulár