Vnútorný a vonkajší nábytok sa spolieha na NUMALLIANCE

„Ľahko tvarovateľný kovový drôt alebo rúrka umožňuje návrhárom zosúladiť estetiku s funkčnosťou pri rešpektovaní potrieb ergonómie a pohodlia.“

Ľahko tvarovateľný kovový drôt alebo rúrka umožňuje návrhárom viac možností pri navrhovaní a koncepcii nábytku. 3D modelovanie a simulácia na strojoch NUMALLIANCE odpovedá na túto potrebu tým, že ponúka vysokú flexibilitu pre návrhové štúdie, skúšky a realizáciu.

Numalliance zodpovedá výrobným potrebám v rôznych priemyselných odvetviach. Ďalej uvádzame stručný zoznam komponentov vyrábaných našimi zákazníkmi na našich strojoch.

Nábytok

Od interiérových alebo záhradných nábytkov, rámov stoličiek, kresiel, stolov v starožitnom, modernom alebo modernom dizajne, ohýbajte svoje konštrukcie v drôtoch alebo trubkách v akejkoľvek podobe.

Garden chair
Chair frame
Chair made a Numalliance machine
Chair frames
Armchair
Giroflex chair Numalliance

Hľadáte spoľahlivé riešenie?

Aby sme lepšie vyhoveli vašim potrebám, uveďte sektor činnosti, druh suroviny (drôt, rúrky, ploché materiály) a ďalšie informácie, ktoré nám môžu pomôcť pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia.

Chcete sa k nám pridať? Ak sa chcete uchádzať o aktuálne ponuky alebo zasielať spontánne prihlášky, navštívte našu webovú stránku: https://jobs.numalliance.com

Kontaktný formulár