Budovanie odborných znalostí v oblasti stavebníctva na drôte súčasne

„Háčiky, sponky, kotvy: všestrannosť vďaka vynikajúcej kvalite“

Vlnitý alebo hladký drôt nachádza vo svete stavieb viac uplatnení, od rozperiek na kladenie tehál, výstužných alebo žiaruvzdorných kotiev vám užívateľsky prívetivé HMI zo stroja Numalliance umožňuje využívať možnosti naplno a všestranne s technológiou výmeny

Numalliance zodpovedá výrobným potrebám v rôznych priemyselných odvetviach. Ďalej uvádzame stručný zoznam komponentov vyrábaných našimi zákazníkmi na našich strojoch.

Kotvy a háky strešných tašiek

Vyrobené zo základného, ​​pozinkovaného drôtu z nehrdzavejúcej ocele alebo plochého materiálu, majú stavebné aplikácie rôzne tvary a veľkosti.

Anchors for construction application
Anchor for construction application
Component for construction applications
Roof tile hooks
Roof tile hook
Bâtiment -Cadenas
Bâtiment - fer à béton
Corrugated wire component

Výstuž a výstuž

Vlnitý alebo hladký drôt sa často používa ako základ, ale aj ako výstužná výstuha pre vežové väzníky mobilných telefónov.

Průmyslová vozidla

Průmyslová vozidla, jako jsou traktory, kombajny, buldozery, bagry a nákladní automobily vyžadují mnoho robustních drátěných a trubkových dílů, jako jsou: výfukové potrubí, dveře úderníky, kryty světlometů, zuby napínáků, …

Tube échappement
Crochet camion
Goupille
Paint Roller for construction
Wire tool for construction
Paint hooks

Maliarske valčeky a náradie

Umožňuje maľovať! Od maliarskych rukovätí valčekov alebo po výrobu jednoduchých háčikov na použitie v lakovacích kabínach na zavesenie.

HVAC

Vytápění, větrání a klimatizace (HVAC) se používají v uzavřených prostorách, jako jsou budovy a automobily, k udržení příjemných podmínek. Bylo navrženo mnoho inovativních řešení v oblasti trubek s cílem zlepšit efektivitu systémů HVAC a snížit spotřebu energie a přispět k vytváření zdravějšího a udržitelnějšího vnitřního prostředí.

Hľadáte spoľahlivé riešenie?

Aby sme lepšie vyhoveli vašim potrebám, uveďte sektor činnosti, druh suroviny (drôt, rúrky, ploché materiály) a ďalšie informácie, ktoré nám môžu pomôcť pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia.

Chcete sa k nám pridať? Ak sa chcete uchádzať o aktuálne ponuky alebo zasielať spontánne prihlášky, navštívte našu webovú stránku: https://jobs.numalliance.com

Kontaktný formulár