Novinky spoločnosti Numalliance

Zostaňte informovaní o účasti spoločnosti Numalliance na veľtrhoch a výstavách, ako aj o našich novinkách a všetkých ďalších druhoch noviniek.

História spoločnosti Numalliance predstavuje stratégiu rozvoja, ako sa uvádza v jej správach. Naša stratégia je založená na integrácii komplementarity, know-how, inovácie a globálnej stopy na podporu našich zákazníkov.

Zoznámte sa s nami na nadchádzajúcej výstave

Globálna prítomnosť spoločnosti Numalliance zaručuje našu schopnosť byť na veľtrhu vo vašej blízkosti bez ohľadu na to, kde na svete sa vaše pracovisko nachádza. Každý rok sa zúčastňujeme na viac ako 20 veľtrhoch a výstavách a sme radi, že vás môžeme privítať pri akejkoľvek udalosti, na ktorej nás nájdete.

THE FABRICATOR'S

Detroit - September 27, 2022

MSV

Czech Republic - October 4-7, 2022

METAL MADRID

METAL MADRID

Spain - October 19-20, 2022 - Booth 4F17

EUROBLECH

Germany - October 25-28, 2022 - Booth 11A08

FABTECH

FABTECH ATLANTA

USA - November 8-10, 2022 - Booth C10514

JIMTOF

JIMTOF

Japan - November 8-13, 2022 - Booth E1054

AddEaton by Numalliance bending machines

Eaton Leonard - Addson McKee:
The great comeback with AddEaton by Numalliance

It has now been 6 months since Numalliance, through AddEaton by Numalliance, took over the assets (including the patents and the trademarks) of Addition Manufacturing Technologies group: Eaton Leonard, Addison McKee and Eagle.

 In 6 months, many customers have already trusted us while at the same time we have been able to work on numerous projects: 

Addison McKee endforming machine - Addeaton Numalliance
Tooling - AddEaton by Numalliance
Man working

Nearly 20 bending and forming machines have been redesigned, assembled and delivered: VB19, VB25, VB42, VB65, EB80, VB90, EG70, EG80, FM70, FM150, etc. In addition, we are redesigning the Tulip and Roboflex tube bending machines, to complete the AddEaton – Numalliance – Silfax – EMS range of bending and forming machines.

Just over 240 customers have placed orders with us for bending and forming tools, both for new programs and spare tools: our fleet of nearly 100 machines tools, spread over the European, American and Mexican sites, is available to meet your tooling needs.

And we are gearing up our range of services, so that we can support you in the maintenance and monitoring of your machine park throughout the world. Some Eaton Leonard and Addison McKee customer bending and forming machines have been retrofitted in the past weeks and are already back in production.

Nearly 100 highly skilled employees of the Addition Manufacturing Technologies Group have joined the AddEaton by Numalliance teams in Lebanon (Ohio – USA) and Querétaro (Mexico).

The expertise in tube bending, forming and wire bending of Numalliance group is represented worldwide, through our 15 plants and offices (France, USA, Mexico, China, Germany, India, Russia, Brazil, Slovakia and Romania). Wherever you are, we are close to you.

March 2020 - Covid19

We stay by your side

First of all, we hope that you and your loved ones are healthy.

Numalliance maintains its activities and services by adapting to the real-time situation and local government regulations applicable to our various sites around the world. Our primary goals are to take care of the health of our employees and yours while we continue our business. Many of our employees are working from home, we can therefore continue to answer your requests in shortest notice.

We are sure that solidarity and our individual sense of responsibility will enable us to fight this epidemic and maintain economic activity. We stay by your side, and will also be with you when the situation will get back to normal by offering ever more innovative solutions.

We wish you weel during this difficult times. Let’s stay in touch !

Numalliance pokračuje v raste :

AddEaton by Numalliance bending machines

Skupina Numalliance Group, ktorá sa špecializuje na riešenia produktivity pri formovaní drôtov, rúr a plochých foriem, oznamuje akvizíciu aktív spoločnosti Add Manufacturing Technologies v USA a Mexiku vytvorením novej spoločnosti „AddEaton by Numalliance, Inc.“ . Touto akvizíciou budú zamestnanci spoločnosti Addition a historické know-how vyvíjané spoločne s pracovníkmi spoločnosti Numalliance s cieľom ponúknuť našim zákazníkom špičkové riešenia. Súčasťou transakcie sú dodatočné patenty, duševné vlastníctvo a historické ochranné známky (Addison McKee, Eaton Leonard, Eagle).

AddEaton od spoločnosti Numalliance zaokrúhľuje produktovú škálu navrhnutú spoločnosťou Numalliance, čo vedie k úplnejšej ponuke produktov v prospech našich zákazníkov, pokiaľ ide o obrábanie, ohýbanie, tvarovanie, v USA, Mexiku a na celom svete.

Skupina Numalliance sleduje svoju rastovú stratégiu pomocou svojich 4 strategických cieľov :

  • Spokojnosť zákazníkov prostredníctvom rozvoja a poskytovania silnej globálnej siete slúžiacej našim zákazníkom;
  • Inovácie s cieľom poskytnúť našim zákazníkom konkurenčnú výhodu prostredníctvom výskumu a vývoja a inovatívnych výrobkov;
  • Komplementárnosť, ako to dokazuje toto nadobudnutie;
  • A ziskovosť s cieľom zabezpečiť udržateľnosť spoločnosti a zabezpečiť zamestnanosť pre budúcu generáciu.

„Touto akvizíciou skupina Numalliance pokračuje vo vývoji riešení výhod svojich zákazníkov zvyšovaním svojej globálnej stopy, aby bola bližšie k svojej zákazníckej základni pre nástroje, služby a stroje,“ uviedol Joël Etienne, prezident a zakladateľ spoločnosti Numalliance Skupina.

Kontakt : Marion Etienne – metienne@numalliance.com

MIB HYDRO: Nová transakcia externého rastu spoločnosti Numalliance

Február 2019 – Spoločnosť NUMALLIANCE oznamuje akvizíciu spoločnosti MIB HYDRO so sídlom v Le Chambon-Feugerolles (Saint-Etienne, 42 rokov).

MIB HYDRO, uznávaný hráč v oblasti dizajnu a výroby hydraulických lisov a výrobných liniek, bude môcť ťažiť z medzinárodného vplyvu skupiny a otvárať sa novým exportným odvetviam a trhom, zatiaľ čo chce svojim zákazníkom poskytovať kvalitné služby v blízkosti ich prevádzok. Spoločnosť MIB HYDRO rozširuje sortiment, ktorý skupina doteraz ponúkala, a ponúka spoločnosti NUMALLIANCE príležitosť posilniť svoju prítomnosť na leteckom trhu a vstúpiť do kompozitného priemyslu.

„Táto akvizícia, ktorá nasledovala po akvizícii spoločnosti EMS v roku 2015 – alsaská spoločnosť špecializujúca sa na stroje a nástroje na tvarovanie koncov rúr, je úplne v súlade s našou vývojovou stratégiou a našou túžbou lepšie podporovať našich zákazníkov,“ uviedol Joël Etienne, prezident a zakladateľ spoločnosti Skupina NUMALLIANCE.

Actualités - Mib Hydro
îlots de production Numalliance

Spoločnosť NUMALLIANCE pokračuje v raste akvizíciou spoločnosti E.M.S.

Jún 2015 – NUMALLIANCE oznamuje nákup spoločnosti EMS, ktorá sa špecializuje na dizajn a výrobu strojov pre beztrieskové tvarovacie a rotačné stroje a stroje na rezanie nožov do rúr. Touto novou akvizíciou rozširuje spoločnosť NUMALLIANCE svoju ponuku v oblasti spracovania trubíc pre rôzne priemyselné odvetvia.

Spoločnosť EMS, ktorá bola založená v roku 1949 neďaleko Štrasburgu vo východnom Francúzsku, je uznávaným hráčom v oblasti tvarovania koncov rúrok, najmä pre automobilové aplikácie a armatúry (vykurovacie systémy a rozvody).

„Touto akvizíciou neustále rozširujeme naše kompetencie, aby sme zákazníkom ponúkali globálnu a plne integrovanú odpoveď na ich potreby pomocou doplnkových a kompatibilných produktov,“ uviedol Joël ETIENNE, C.E.O. z NUMALLIANCE. „Pridanie E.M.S. dokonale zapadá do dynamického pohybu našej spoločnosti a neustáleho vývoja. Náš cieľ interného a externého rastu v podnikaní sme nastavili vysoko na nadchádzajúci rok, “dodal.

Transakcia externého rastu, SILFAX: NUMALLIANCE udržiava prvenstvo v ohýbaní drôtov a rúrok

Október 2013 – Spoločnosť NUMALLIANCE oznamuje úplnú akvizíciu spoločnosti SILFAX so sídlom neďaleko Lyonu.

Získaním spoločnosti SILFAX, jedného z popredných mien vo svete ohýbania rúrok, spoločnosť NUMALLIANCE rozširuje ponuku svojich produktov a zvyšuje svoju viditeľnosť v leteckom a vesmírnom priemysle.

„Naši zákazníci budú mať úžitok z vzájomného obohacovania medzi spoločnosťami SILFAX a NUMALLIANCE s presnejšími a inovatívnejšími odpoveďami než kedykoľvek predtým“, zdôrazňuje Joël ETIENNE, prezident spoločnosti NUMALLIANCE, a zdôrazňuje, že „Vďaka tomuto novému prírastku bude spoločnosť NUMALLIANCE ešte atraktívnejšia pre mladé talenty ochotné integrovať dynamická a skutočne globálna priemyselná spoločnosť “

Actualités - Silfax